Workshop intuïtief schilderen:
Wil jij graag meer in contact komen met jouw gevoel en creatief bezig zijn? Met deze workshop ga je mediteren en schilderen op muziek. Je hoeft niet te kunnen schilderen of tekenen, je leert om te vertrouwen op je gevoel. Vanuit hier ga je een unieke abstracte kunstwerk maken. We gaan elkaars kunstwerken bekijken en vanuit het gevoel omschrijven wat we zien.
Je kunt deze workshop boeken voor een eigen groep of je kunt aansluiten bij een workshop wat in de agenda staat op mijn website. Je kunt je aanmelden via het contactformulier.
Deze workshop is ook te boeken voor bedrijven als teambuilding activiteit op locatie. Je maakt dan samen 1 groot kunstwerk. Vraag een offerte aan via het contactformulier.
Adres: Reeksenakker 3, 5752 AH Deurne
contact@angelabartonmedium.nl